Адреси та телефони
Кошик
УКР

Акції - Знижка -18% на ламінат Kronospan.

Castello Classic
Ефектний ламінат для високого стилю життя.
Завдяки елегантним декорам і натуральної поверхні, ламінат Castello Classic навряд чи можна відрізнити від натуральної деревини. Крім того, він відрізняється особливою простотою в догляді і чищенні.

Super Natural Classic
Інновація в природності і дизайні
Пол Super Natural Classic відкриває нове зміна в поверхні і структурі і тому практично не відрізняється від натурального дерев'яного статі. Матова поверхня зі злегка мерехтливими синхронними порами ідеально відтворює високоякісну деревину. Цей підлогу надає Вашому приміщенню природний шарм, який можна побачити і відчути.

Vintage Classic
Вид справжніх мостин - наче строганих вручну.
Сліди часу мають своєю красою і цінністю. Вибравши вінтажний стиль, Ви обставити свою квартиру повністю в дусі часу і створите у себе вдома особливу атмосферу. Пол Krono Original® Vintage Classic прекрасно підходить для захоплюючої композиції зі старого і нового. Поверхня з ефектом ручного стругання надає підлозі Vintage Classic самобутню елегантність. Чудово доповнюють один одного не тільки старе і нове, але і колекції Vintage Classic і Vintage Narrow, укладені в одному приміщенні.

Floordreams Vario
Особливо витривалі підлоги в високій якості - для комерційного використання
Красиві приміщення заслуговують прекрасна стать. З Floordreams Vario від Krono Original ® приміщення засяють в новому світлі. Даний формат це правильний вибір для комерційних приміщень, де потрібна висока стійкість підлоги до навантажень. Високостійка поверхню переконує не тільки своїм привабливим виглядом, але і вражаючою довговічністю. Родзинка цього формату: окружне з'єднання для підкреслення благородства дизайну. У всіх відношеннях даний формат є ідеальним вибором для вимогливих.